Scroll Top
VOUCHER NA SESJĘ ZDJĘCIOWĄ
POMYSŁ NA PREZENT

Kobieca sesja zdjęciowa to wspaniały sposób na prezent. Zdarza się jednak, że dzień, w którym chcemy ten prezent wręczyć (urodziny, rocznica ślubu itd)  wypada w innym terminie niż sama sesja. Niezręcznie jest przychodzić w takim dniu z pustymi rękami. Aby temu zaradzić, przygotowałem specjalne upominkowe vouchery, które można wręczyć w dowolnym terminie. Vouchery znajdują się w ozdobnych kopertach i są od razu gotowe do wręczenia. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem vouchera, zapraszam do kontaktu ze mną. Na wiele pytań znajdziesz odpowiedź poniżej.

voucher na sesję zdjeciową

To takie proste!

USTAL ZE MNĄ TERMIN SESJI
0%
KUP IMIENNY VOUCHER
0%
WRĘCZ GO WYBRANEJ OSOBIE
0%
GOTOWE!
0%
0
%
zadowolone klientki
0
szt
sprzedane vouchery
VOUCHER – regulamin
  1. Aby zakupić voucher skontaktuj się ze mną – możesz to zrobić przez formularz kontaktowy w zakładce KONTAKT lub po prostu do mnie zadzwonić.
  2. Voucher ma określony termin ważności, a można go wykorzystać tylko wtedy, gdy mam wolny termin na sesję. Dlatego przy zakupie vouchera najlepiej OD RAZU USTALIĆ TERMIN SESJI, w którym voucher zostanie wykorzystany. W ten sposób mamy pewność, że z terminem nie będzie problemu. Jeśli nie da się tego zrobić, nie martw się – postaram się zorganizować wszystko w ten sposób, by termin dało się ustalić. Ale najlepiej zrobić to od razu.
  3. Voucher jest imienny – oznacza to, że nie można go oddać innej osobie. Nie można go również zamienić na gotówkę.
  4. Niewykorzystany voucher przepada.
voucher na sesje strona druga